نحوه به اشتراک گذاری عکسهای بیزینس ویو
How to share street view images

امکان به اشتراک گذاری عکسهای پابلیش شده در Google Maps وجود دارد. شما می توانید در همه وبسایتها و شبکه های اجتماعی که از نمایش این نوع عکسها پشتیبانی می کنند، عکسهای 360 درجه خود را با قابلیت حرکت در تور مجازی به اشتراک بگذارید. جهت ایجاد لینک عکس استریت ویو، از تصویر زیر کمک بگیرید:

ابتدا تصویر استریت ویو 360 درجه را در مرورگرتان باز کرده و نمای دلخواهتان را انتخاب و سپس مانند تصویر زیر بر روی گزینه Share or embed image کلیک کنید.

 

Share or embed image

 

و سپس مانند تصویر زیر بر روی گزینه Share link کلیک کنیدتا لینک مستقیم عکس پانوراما به شما نمایش داده شود.

توجه داشته باشید که قبل از تولید لینک اشتراک، زاویه و جهت تصویر را روی محل دلخواه تنظیم کنید و سپس اقدام به تولید URL یا لینک نمایید.

 

تولید لینک

 

اکنون می توانید لینک ایجاد شده را به صورت متنی برای دیگران ارسال کنید و یا آن را با دیگران در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها  

+3 #2 نیما جعفری 1395-03-30 11:22
به نقل از کیوان علوی:
سلام و تشکر از آموزش. آیا برای به اشتراک گذاری عکسهای گوگل استریت ویو یا گوگل بیزینش ویو، استفاده از API گوگل مپس اجباریست؟

سلام، خیر استفاده از Google Map API اجباری نیست و شما می توانید از طریق iframe تصاویر و تور مجازی گوگل استریت ویو و گوگل بیزینس ویو را در سایت خودتان نمایش دهید.
پاسخ دادن
+4 #1 کیوان علوی 1395-03-28 22:06
سلام و تشکر از آموزش. آیا برای به اشتراک گذاری عکسهای گوگل استریت ویو یا گوگل بیزینش ویو، استفاده از API گوگل مپس اجباریست؟
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عکاس مورد اعتماد گوگل استریت ویو

ما با افتخار آموزش دیده و مورد تایید گوگل هستیم.

تماس با ما
محل کسب و کار خود را به صورت تور مجازی در گوگل استریت ویو به صورت آنلاین نمایش دهید.
با شماره تلفن ۸۸۹۴۶۴۹۲-۰۲۱ با ما در تماس باشید و یا فرم سفارش عکاسی را پر کنید.