آموزشها
How to create My Business page on Google Plus

توصیه می کنیم که جهت تعامل بیشتر با مشتریان خود اقدام به ثبت کسب و کار خود در گوگل پلاس کنید. نام این سرویس My Business است و شما با عضویت در آن باعث افزایش بازدید از وبسایت خود خواهید شد و همچنین عضویت در My Business و داشتن عکس 360 درجه که در صفحه سرچ گوگل از آن به inside view یاد می شود، موجب افزایش بازدید از وبسایت، صفحه مای بیزینس و همچنین دیده شدن کسب و کار شما به صورت تور مجازی خواهد شد.

کاربران می توانند توسط این سرویس با دیگران عکس و اخبار به اشتراک بگذارند و همچنین امکان آنالیز بازدید مشتریان توسط این خدمت ارائه شده است.

Google Maps Embed API

شما می توانید عکس 360 درجه موجود در Google Street View خود را با بهره گیری از Google Maps Embed API در هر صفحه وب دیگری نمایش دهید. امکان چرخاندن و حرکت به صورت تور مجازی در این تصاویر وجود دارد. بدین منظور از کدی شبیه کد زیر استفاده میکنیم:

Google Street View Image API

شما می توانید عکسهای پانوراما موجود در Google Maps را در صفحات وب با روشهای مختلفی نمایش دهید. یکی از این روشها، بارگذاری قسمتی دلخواه و ثابت از عکس 360 درجه در صفحه وب می باشد که در زیر به توضیح بیشتر آن می پردازیم:

How to share street view images

امکان به اشتراک گذاری عکسهای پابلیش شده در Google Maps وجود دارد. شما می توانید در همه وبسایتها و شبکه های اجتماعی که از نمایش این نوع عکسها پشتیبانی می کنند، عکسهای 360 درجه خود را با قابلیت حرکت در تور مجازی به اشتراک بگذارید. جهت ایجاد لینک عکس استریت ویو، از تصویر زیر کمک بگیرید:

عکاس مورد اعتماد گوگل استریت ویو

ما با افتخار آموزش دیده و مورد تایید گوگل هستیم.

تماس با ما
محل کسب و کار خود را به صورت تور مجازی در گوگل استریت ویو به صورت آنلاین نمایش دهید.
با شماره تلفن ۸۸۹۴۶۴۹۲-۰۲۱ با ما در تماس باشید و یا فرم سفارش عکاسی را پر کنید.