اولین فرودگاه دارای تور 360 درجه استریت ویو گوگل
تور 360 درجه گوگل استریت ویو فرودگاه دوبلین

75000 متر مربع از ترمینال 1 و2 فرودگاه دوبلین ایرلند دارای تور 360 درجه گوگل استریت ویو شد و از این پس کاربران می توانند از طریق دسکتاپ، موبایل و یا تبلت خود بدون نیاز به اپلیکیشن خاصی اقدام به دیدن تور مجازی ۳۶۰ درجه گوگل استریت ویو بکنند.

خودروی گوگل استریت ویو با استفاده از دوربین های مخصوص تصویربرداری ۳۶۰ درجه اقدام به ثبت عکسهای۳۶۰ درجه و ایجاد تور مجازی استریت ویو از باند و محوطه فرودگاه بین المللی دوبلین کشور ایرلند نمود.

استفاده از تور ۳۶۰ درجه گوگل استریت ویو جهت مقاصد آموزشی

مدیریت فرودگاه دوبلین اعلام کرد که قصد دارند علاوه بر نمایش تور مجازی ۳۶۰ درجه باند فرودگاه به علاقه مندان، از تور گوگل استریت ویو باند فرودگاه جهت مقاصد آموزشی و بالا بردن سطح ایمینی و همچنین آشنایی بیشتر پرسنل فرودگاه با محوطه باند فرودگاه استفاده کنند.

تور 360 درجه فرودگاه دوبلین
تور 360 درجه فرودگاه دوبلین

 

مشاهده تور ۳۶۰ درجه فرودگاه دوبلین از طریق اپلیکیشن Google Street View

کاربران می توانند از طریق دسکتاپ و یا دستگاه موبایل خود اقدام به مشاهده تور ۳۶۰ درجه استریت ویو باند فرودگاه دوبلین نمایند و همچنین می توانند از طریق اپلیکیشن Google Street View اقدام به این کار نمایند و در صورت استفاده از اپلیکیشن می توانند از عینکهای واقعیت مجازی Google Cardboard استفاده نمایند و هر چه بیشتر از مشاهده عکسهای 360 درجه لذت ببرند.

عکس 360 درجه فرودگاه دوبلین
عکس 360 درجه فرودگاه دوبلین

مشاهده تور مجازی ۳۶۰ درجه فرودگاه دوبلین

دیدگاه‌ها  

+12 #3 فرزاد امیدی 1395-04-27 20:15
سلام. میدان نقش جهان اصفهان، باغ گلها اصفهان، کاخ های تهران، تخت جمشید و خیلی از جاهای تاریخی دیگر در ایران وجود دارند که اگر تور مجازی 360 درجه داشته باشند مطمئنا توریست بیشتری را جذب میکنند. الان برای خیلی از مکانهای تاریخی و گردشگری، عکس 360 یا تور مجازی هست ولی یا با فلش ایجاد شدند که دیدنشان روی وب سخته و حتما باید در سایت هم مکان دیده بشوند و یا روی CD به فروش می رسند. اگر آن مکانها بیان روی گوگل مپس و بشه مثل استریت ویو در بین عکسها حرکت کرد آن موقعه که همه دنیا با هر زبانی که هستند میتوانند بروند توی نقشه گوگل و تور ها را نگاه بکنند.
پاسخ دادن
+15 #2 محسن بابایی 1395-04-05 00:00
امیدوارم حداقل مکانهای توریستی و گردشگری هر چه زودتر دارای تور مجازی ۳۶۰ درجه گوگل استریت ویو بشوند که هر چه بیشتر مکانهای دیدنی ایران عزیز به دنیا معرفی بشه. قطعا کشورمان آنقدر جای دیدنی دارد که ارزش تور مجازی را داشته باشد.
پاسخ دادن
+24 #1 احمد نفیسی 1395-03-16 10:58
جالب بود. با توجه به آشنا شدن مشاغل مختلف با عکاسی گوگل بیزینس ویو و یا گوگل استریت ویو و به طور کلی عکس ۳۶۰ درجه و تور مجازی، هر بار شاهد این هستیم که مکانهای بزرگ بسیاری از قبیل مکانهای تاریخی، پاساژها، کوه و بیابان و رودخانه ها دارند توسط خود گوگل و یا عکاسان مورد تایید گوگل عکاسی ۳۶۰ درجه می شوند.
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عکاس مورد اعتماد گوگل استریت ویو

ما با افتخار آموزش دیده و مورد تایید گوگل هستیم.

تماس با ما
محل کسب و کار خود را به صورت تور مجازی در گوگل استریت ویو به صورت آنلاین نمایش دهید.
با شماره تلفن ۸۸۹۴۶۴۹۲-۰۲۱ با ما در تماس باشید و یا فرم سفارش عکاسی را پر کنید.