اخبار
گوگل استریت ویو و پروژه BikaAround

گوگل استریت ویو 10 ساله شد و حالا فراتر از جهت یابی و نویگیشن به کمک بیماران آلزایمر آمده است. یک محقق با استفاده از گوگل استریت ویو اقدام به ساخت دوچرخه ای برای کمک به یادآوری بیماران با استفاده از تصاویر استریت ویو نمود.

گوگل استریت ویو در آبهای اندونزیگوگل استریت ویو در ایستگاه فضایی بین المللی ISS

به ایستگاه فضایی خوش آمدید! بالاخره پای گوگل استریت ویو و تور مجازی 360 درجه آن به ایستگاه فضایی بین المللی ISS باز شد و به لطف آن شما می توانید در کل ایستگاه به صورت مجازی حرکت کنید.

گوگل استریت ویو در آبهای اندونزی

هر بار شاهد این هستیم که مکانهای تاریخی، دیدنی و گردشگری زیادی دارای تور 360 درجه گوگل استریت ویو می شوند. این بار در جزیره کومودو اندونزی، تصویربرداری 360 درجه در زیر آب انجام و تور استریت ویو آن هم اکنون منتشر شده و کاربران می توانند از تماشای تور مجازی 360 درجه دنیای زیر آب لذت ببرند.

تور 360 درجه استریت ویو فرودگاه دوبلین

75000 متر مربع از ترمینال 1 و2 فرودگاه دوبلین ایرلند دارای تور 360 درجه گوگل استریت ویو شد و از این پس کاربران می توانند از طریق دسکتاپ، موبایل و یا تبلت خود بدون نیاز به اپلیکیشن خاصی اقدام به دیدن تور مجازی ۳۶۰ درجه گوگل استریت ویو بکنند.

360 Degree Imagery Waterways With Google Street View

تا سال ۲۰۲۵ نیمی از مردم جهان در مناطقی که با کم آبی مواجه هستند زندگی خواهند کرد. در حال حاضر ۶۶۳ میلیون نفر به آب سالم دسترسی ندارند و یکی از معضلات مهم بشر مشکل خشکسالیست. حالا گوگل استریت ویو توسط دوربین ۳۶۰ درجه به کمک رفع این مشکل آمده است.

A Loop Back at Google Maps in 2015

گوگل مپس در سال ۲۰۱۵ امکانات جدیدی مانند نقشه آفلاین و پشتیبانی از نویگیشن صوتی در گجت های پوشیدنی و غیره را جهت هرچه بیشتر کاربردی کردن سرویس نقشه گوگل اضافه نمود که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

Google Maps Driving Mode

اپلیکیشن Google Maps v9.19 با امکان جدید Driving Mode، می تواند مسیری که شما در آن قصد حرکت دارید را به همراه اطلاعات ترافیک آنلاین پیش بینی کند و سریع ترین مسیر را در اختیار شما بگذارد.

ترافیک آنلاین در نقشه گوگل

شما با استفاده از سرویس ترافیک نقشه گوگل می توانید از از ترافیک آنلاین تهران و تعدادی دیگر از شهرهای ایران مطلع شوید. همچنین می توانید از میزان ترافیکی که به طور معمول در روزهای دیگر هفته وجود دارد نیز مطلع شوید.

جستجو و مسیریابی در نقشه گوگل به صورت آفلاین

گوگل اعلا م کرد که در اپلیکیشن جدید Google Maps برای دستگاه های با سیستم عامل اندروید، امکان مسیریابی و جستجوی آفلاین را فراهم نموده است.

کایاک گوگل استریت ویو

اگر تاکنون رویای سفر در زمان را در سر داشته اید، باید بگوییم که گوگل استریت ویو این امکان را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید سوار بر ماشین زمان استریت ویو به گذاشته برگردید.

عکاس مورد اعتماد گوگل استریت ویو

ما با افتخار آموزش دیده و مورد تایید گوگل هستیم.

تماس با ما
محل کسب و کار خود را به صورت تور مجازی در گوگل استریت ویو به صورت آنلاین نمایش دهید.
با شماره تلفن ۸۸۹۴۶۴۹۲-۰۲۱ با ما در تماس باشید و یا فرم سفارش عکاسی را پر کنید.