پرسش‌های متداول

پرسش‌های متداول در زمینه عکاسی استریت ویو

چگونه گوگل استریت ویو به کسب و کار من کمک می کند؟

با Google Street View مشتریان شما می توانند به صورت مجازی در محل بیزینس شما قدم بزنند و با فضا و دکوراسیون و کالاهای شما قبل از حضور فیزیکی و یا قبل از خرید آنلاین بیشتر آشنا بشوند. با این نوع عکسبرداری و نمایش عکسها در نقشه گوگل، شما تعامل بیشتری با مشتریانتان خواهید داشت و در تصمیم گیری آنها تاثیرگذار خواهید بود. ضمنا افراد می توانند عکسها را با یکدیگر در هر کجای اینترنت مانند شبکه های اجتماعی و غیره به اشتراک بگذارند

improve

 

آیا من می‌توانم عکسهای استریت ویو را در وبسایت خودم نمایش دهم؟

بله، گوگل صاحبان کسب و کار را تشویق می کند که عکسهای 360 درجه را در وبسایت خود نمایش دهند و بدین جهت، دستورالعمل‌هایی نیز آماده کرده است که می توانید باطراح وبسایت خود و یا با ما در این مورد مشورت کنید. برای اطلاعات بیشتر به بخش آموزشها مراجعه بفرمایید.

camera

 

صاحب عکسهای پابلیش شده کیست؟

پس از خاتمه عملیات آپلود عکسها و تایید آنها توسط گوگل و پرداخت کامل هزینه توسط سفارش دهنده به عکاس، عکسها در گوگل مپز منتشر خواهند شد و از آن به بعد گوگل مالک عکسهای 360 درجه استریت ویو منتشر شده خواهد بود و عکاس مورد تاییدی که عکسها را تهیه کرده میتواند با ارسال درخواست به گوگل، تقاضای تغییر و یا حذف عکسها را بدهد. همچنین این امکان وجود دارد که آدرس جیمیل مالک بیزینس که در قرارداد به آن اشاره شده، به عنوان مالک بیزینس به گوگل معرفی شود که در آن صورت، مالک بیزینس می تواند تقاضای حذف و یا ادیت تور گوگل استریت ویو را بدهد.

owner

 

آیا امکان حذف عکس های پابلیش شده وجود دارد؟

بله، صاحب هر بیزینس پس از احراز مالکیت خود، می تواند درخواست حذف هر کدام از عکسهای محل کسب و کار خود را به گوگل بدهد و در صورت تایید گوگل، عکس و یا عکسهای 360 مورد نظر حذف خواهند شد.

recyclebin

 

عکاسان مورد تایید گوگل چه کاری می کنند که من نمیتوانم بکنم؟

عکاسان موزد تایید گوگل، افراد دوره دیده هستند که توانایی عکاسی 360 درجه بسیار با کیفیت توسط لنز فیش آی و پایه مخصوص و در شرایط گوناگون مانند نور کم و یا فضای کم را دارا هستند. این عکسها به سرور گوگل آپلود می شوند و در آنجا پس از انجام پروسه هایی به مرحله بررسی می رسند و در نهایت پس از تایید نهایی، پابلیش می شوند.

info

 

آیا امکان عکسبرداری 360 از هر مکانی وجود دارد؟

امکان عکسبرداری اسریت ویو در حال حاضر برای برخی مکانها مانند مکانهای مسکونی وجود ندارد. ولی امکان عکسبرداری 360 درجه و آپلود عادی آن (خارج از برنامه بیزینس ویو) وجود دارد. ضمنا برای هرگونه عکاسی نیاز به مجوز عکسبرداری وجود دارد و قوانین حقوقی کشور و یا استان مورد نظر نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

locked

 

عملیات عکسبرداری چه مدت طول میکشد؟

تخمین زمان لازم بدون بازدید کار مشکلی است. زمان لازم برای عکسبرداری به عوامل متعددی از قبیل محل عکسبرداری، تعداد عکسها، تعداد طبقات و شلوغی محل بستگی دارد. معمولا برای مکانهای کوچک، یک تا دو ساعت زمان مورد نیاز است.

clock

 

آیا در زمان عکسبرداری از محل، اختلالی در کار من ایجاد می شود؟

ما متوجه هستیم که شما در آن محل مشغول کار هستید. عکاسان ما تمام تلاش خود را خواهند کرد که با هماهنگی شما در ساعاتی که تردد در محل شما کمتر است به عکسبرداری بپردازند.

camera

 

آیا در زمان عکسبرداری، نیازی به تخلیه محل وجود دارد؟

توصیه میکنیم که عکسبرداری در ساعات کم رفت و آمد انجام شود و یا با مطلع کردن مشتریان از عکسبرداری، از آنها خواهش کنید که از کادر عکس خارج شوند.

info

 

آیا چهره افراد و پلاک خودروها در عکس ها پانوراما مشخص است؟

خیر، بر طبق قوانین گوگل، چهره افراد و شماره انتظامی خودروها در تورهای ۳۶۰ استریت ویو به صورت مات و ناخوانا خواهند بود.

search

 

آیا امکان عکاسی 360 مجدد وجود دارد؟

بله، شما در هر زمان می توانید درخواست عکاسی مجدد بدهید و هزینه آن را بپردازید. بسیاری از مکانها هستند که به دلایلی از قبیل تغییر آدرس و یا تغییر دکوراسیون داخلی، درخواست عکاسی مجدد را دارند.

reshoot

 

از چه قسمتهایی از محل کسب من عکسبرداری می شود؟

توصیه ما عکسبرداری از قسمتهایی است که دیده شدن آنها توسط عموم، در تصمیم گیری مشتریانتان موثر باشد و در نهایت به بهبود کسب و کار شما کمک کند. کارشناسان ما شما را در انتخاب مکانهای مناسب راهنمایی خواهند کرد.

camera

 

آیا گوگل می تواند از عکسهای من در جاهای دیگر استفاده کند؟

بله، طبق قوانین گوگل، آن شرکت اجازه دارد از عکسهای شما در سرویسها و اپلیکیشن های دیگر خود استفاده کند. این کار موجب خدمات رسانی بهتر به کاربران و البته بیشتر دیده شدن کسب و کار شما نیز خواهد شد.

info

 

آیا امکان به اشتراک گذاری عکسهای ۳۶۰ درجه یا تورهای ۳۶۰ درجه در اینترنت وجود دارد؟

بله، شما می توانید عکسهای 360 را پس از انتشار در شبکه های اجتماعی و یا وبسایتهای دیگر به اشتراک بگذارید. به راهنمای به شتراک گذاری عکسهای بیزینس ویو رجوع کنیدد.

share

 

آیا امکان رویت عکسها و حرکت در تور مجازی توسط موبایل و تبلت وجود دارد؟

بله، شما می توانید تور مجازی 360 و عکسهای 360 درجه را با تکنولوژی گوگل استریت ویو بر روی تلفن همراه هوشمند و یا تبلت مشاهده فرمایید.

mobile device

 

آیا امکان عکسبرداری Google Street View از رستورانها و کافی شاپ ها و موارد مشابه وجود دارد؟

بله، بخش بزرگی از درخواست کنندگان برای عکاسی 360 استریت ویو را صاحبان مشاغلی مانند رستورانها، فست فود فروشیها، کافی شاپ ها تشکیل می دهند و این موضوع بدان علت است که صاحبان این دست مشاغل تمایل دارند که مشتریانشان قبل از آمدن با فضا و اتمسفر آن محل آشنا شوند.

restaurant

 

end faq

عکاس مورد اعتماد گوگل استریت ویو

ما با افتخار آموزش دیده و مورد تایید گوگل هستیم.

تماس با ما
محل کسب و کار خود را به صورت تور مجازی در گوگل استریت ویو به صورت آنلاین نمایش دهید.
با شماره تلفن ۸۸۹۴۶۴۹۲-۰۲۱ با ما در تماس باشید و یا فرم سفارش عکاسی را پر کنید.